INTERIÉROVÉ PODLAHY
Tel.: 048-413 32 52
KONTAKT trendparket@trendparket.sk
AHRO Sports Floor - konštrukcie pre syntetické povrchy
Model London
Štandardný nosník
Model Munchen
Dvojitý nosník
Model Montreal
Elastická podložka
Model Athen
Elastická podložka
Prvé športové podlahy začala spoločnosť Hamberger Industriewerke GmbH vyrábať v roku 1958. V roku 1959 si nechala svoje výrobky patentovať. V priebehu rokov firma zdokonalovala a vyvíjala nové konštrukcie športových podláh a v roku 1985 vyvinula prvú prenosnú poldahu. Dodnes patria medzi najobľúbenejšie športové podlahy s pružnou konštrukciou a parketovým povrchom. Všetky modely spĺňajú tie najprísnejšie krytériá a vyznačujú sa vysokou životnosťou. Finálny športový povrch tvoria parkety s nášľapnou vrstvou z rôznych druhov ušľachtilého dreva, ktorá má v závislosti od konštrukcie parkety, rôznu hrúbku. Parkety sú povrchovo upravené špičkovým lakom PERMADUR® už vo výrobe.
Homogénne Linoleum hr. 2,6 - 4,0 mm
DLW Sports je špeciálna podlahová krytina z linolea, určená do športových hál a telocviční. Linodur sports je extrémne odolné, homogénne 4 mm hrubé linoleum s veľmi dlhou životnosťou a možnosťou sanácie. V ponuke je široká škála farieb a vzorov. Vďaka tejto širokej palete je možné vytvárať vsadené logá klubov alebo sponzorov. Športový povrch je ľahko udržiavateľný a hygienický. Linoleum je zdravotne nezávadná podlahová krytina vyrobená z prírodných materiálov, ekologická a nezaťažujúca životné prostredie.
Odporúčané športové povrchy
PVC alebo guma hrúbky 2,6 - 4,0 mm
PVC (poly vinyl chlorid) podlaha je syntetická podlahová krytina vhodná do bytových, ale aj komerčných priestorov so špeciálnym využitím. Jedna z týchto oblastí využitia PVC sú športové povrchy. Keďže samotná PVC krytina položená na betóne nemá požadované vlastnosti, je potrebná vhodná konštrukcia. Do úvahy treba brať aj fakt, že podklad by musel byť ideálne rovný a hladký a pri štandardných výmerách športových hál alebo telocviční, to nie je možné dosiahnuť. Riešením sú HARO Sports konštrukcie ktoré zabezpečujú požadované parametre. Podkladom pre lepenie sa tak stáva modul na rozloženie zaťaženia, ktorý je z preglejky alebo OSB dosky.

    PVC podlahové krytiny sa vyrábajú v rôznych hrúbkach pre rôzne účely. Pre športové účely sa používajú obvykle hrúbky 6 až 8 mm. Podobne ako u linolea, k dispozícii je bohatá škála farieb. Životnosť podlahy je pomerne vysoká, ale bez možnosti sanácie.
HARO SPORTS FLOOR HARO Parkett HARO - konštrukcie Mobilné podlahy Exteriérové podlahy