INTERIÉROVÉ PODLAHY
Tel.: 048-413 32 52
KONTAKT trendparket@trendparket.sk
HARO Sports Floor - parketové športové podlahy
Model Stockholm
Štandardný nosník
Model Berlin
Dvojitý nosník
Model Helsinki
Elastická podložka
Prvé športové podlahy začala spoločnosť Hamberger Industriewerke GmbH vyrábať v roku 1958. V roku 1959 si nechala svoje výrobky patentovať. V priebehu rokov firma zdokonalovala a vyvíjala nové konštrukcie športových podláh a v roku 1985 vyvinula prvú prenosnú poldahu. Dodnes patria medzi najobľúbenejšie športové podlahy s pružnou konštrukciou a parketovým povrchom. Všetky modely spĺňajú tie najprísnejšie krytériá a vyznačujú sa vysokou životnosťou. Finálny športový povrch tvoria parkety s nášľapnou vrstvou z rôznych druhov ušľachtilého dreva, ktorá má v závislosti od konštrukcie parkety, rôznu hrúbku. Parkety sú povrchovo upravené špičkovým lakom PERMADUR® už vo výrobe.
Popvrchová úprava
Lak PERMADUR HIGH FINISH je špeciálna povrchová úprava pre športové povrchy, ktorá sa nanáša priamo vo výrobe. Vďaka tejto povrchovej úprave, ktorá uzavrie póry na povrchu parkety, je podlaha ľahko udržiavateľná a hygienická. Špina sa nemá na hladkom povrchu kde usadzovať a dá sa jednoducho zotrieť. Povrch parkety sa stáva obzvlášť odolný proti opotrebovaniu, poškribaniu a pritom zostáva pružný. Vďaka týmto vlastnostiam lakovaného povrchu, je športová parketa oveľa odolnejšia ako konvenčné parkety.
SST špeciálna povrchová úprava bol vyvinutá najmä pre SQUASH a spĺňa normu DIN 18038. Dokonalá priľnavosť povrchu je dosiahnutá špeciálnym procesom brúsenia a následne hĺbkovou impregnáciou povrchu, ktorá optimálne chráni parketu.
Príslušenstvo
Prechodový profil
Obvodová lišta s odvetraním
Prísavka na otváranie krytu kotvenia
Kryt kotviacich prvkov
Farby na vyznačenie čiar ihrísk
Konštrukcia športovej parkety
HARO SPORTS PARKETT sú viacvrstvové veľkoplošné parkety s nášľapnou vrstvou z ušľachtilého dreva rôznej hrúbky. Celková hrúbka parkety záleží akú má konštrukciu a hrúbku nášľapnej vrstvy. V závislosti od modelu, je podlaha inštalovaná buď na slepú podlahu a fixovaná klincovaním, alebo je inštalovaná systémom Lock Conect na modul na rozloženie zaťaženia a fixovaná klincovaním alebo lepením.
HARO Sports Parkett
Sports Parkett 12,6 mm s nášľapnou vrstvou hr. 3,6 mm
Sports Parkett 18,0 mm s nášľapnou vrstvou hr. 5,6 mm
Sports Parkett 22,0 mm s nášľapnou vrstvou hr. 3,6 mm
HARO SPORTS FLOOR HARO Parkett HARO - konštrukcie Mobilné podlahy Exteriérové podlahy