Drevená dlažba Celenio.
Skutočne nádherná teplá podlaha.
Celénio v sebe spája teplo a útulnosť dreva s ušľachtilým vzhľadom betónu, textilu, bridlice alebo kameňa. Celénio pripomína kameň alebo bridlicu, ale základom je prírodná surovina drevo. Je príjemne teplá, pružná a pevná. Inštalácia je veľmi jednoduchá a je vhodná aj na podlahové kúrenie. Výhoda je celkom zrejmá, kamená dlažba je chladná ale Celénio na báze dreva je príjemne teplé, útulné a komfortné. Počas vývoja bol vyvinutý nový druh materiálu Harolit 2. Je to drevená zmes, ktorá je lisovaná pri vysokých teplotách a pod vysokým tlakom. Výsledkom je rozmerovo stály a mimoriadne odolný materiál s vlastnosťami dreva.
Inovatívny materiál: HAROLITH
Nechajte sa inšpirovať Celeniom. Dielce Celenio pripomínajú dlažbu, ale na rozdiel od keramickej dlažby sa ľahko pília a tvarujú. Celenio so svojou hrúbkou len 8 mm, je veľmi vhodné pri rekonštrukciách priestorov. Tento inovatívny materiál nie je len podlahová krytina. Pomocou upevňoavacieho systému ho môžete použiť aj na obloženie stien. Tí, ktorí hľadajú inovatívne a inšpirujúce riešenia pre svoj nový štýl bývania, majú možnosť vybrať si z rôznych textúr a farieb.
Ďalšou nepochybne veľkou výhodou drevenej dlažby je, že je vhodná aj pre podlahové kúrenie. Markantný rozdiel v porovnaní s dlažbu je najmä pred začiatkom vykurovacieho obdobia, kedy dlažba chladí. Celenio je príjemné aj v prechodnom období pred začatím vykurovacieho obdobia a pôsobí rovnako príjemne ako drevená podlaha.
Drevená dlažba

celenio drevena dlazba

celenio haro

celenio

Kontakt