Najnovšie trendy s HARO PARKETT
Komplexná ochrana sa volá: naturaDur
Lak naturaDur - to je revolučná povrchová úprava od HARO, popredného svetového výrobcu drevených podláh. Kombinuje v sebe prirodzený vzhľad olejovaných parkiet s dlhou životnosťou a jednoduchou údržbou. Lak vytvára na povrchu film, ktorý uzatvára povrch dreva, čím ho chráni proti opotrebovaniu a znečisteniu. Lakované povrchy lakom naturaDur však ponechávajú podlahe elegantný matný vzhľad dreva tak, ako to doposiaľ bolo len u olejovaných povrchov. Parkety s povrchovou úpravou naturaDur sú hygienické a ľahko udržiavateľné. Na rozdiel od olejovaných povrchov, lakované si počas svojej životnosti nevyžadujú pravidelné obnovovanie náteru. Postačuje len bežné čistenie odporúčanými prípravkami.
Prírodné farby a výrazné štruktúry.
V súčasnosti jednoznačne pretrváva trend výrazných štruktúr dreva v jeho originálnej podobe. HARO vám vo svojej kolekcii drevených parketových podláh ponúka ďalších 6 farieb, aby ste svoj interiér mohli ladiť v jednom odtieni. Farebná škála je jemne odstupňovaná od odtieňov bielej cez krémovú až po sýto hnedú. Retro vzhľad je umocnený hrubou štruktúrou povrchu s vystupujúcimi vláknami a mierne preliačenými štruktúrami v oblasti hrčí. Všetkých osem odtieňov je k dispozícii v sérii 4000 ako vzor doska a palubovka. Výsledkom je 24 nových produktov, čo predstavuje nespočetné nové možnosti, pokiaľ ide o farebné kombinácie. Cieľom dosiahnuť autentickú prirodzenosť je v ponuke aj kefovaný povrch, zdôrazňujúci čistotu produktu z prírodného dreva.
HARO parkety Spa do kúpeľne.
Na rozdiel od kameňa a keramiky, drevo je teplý prírodný materiál vhodný všade tam, kde sa chodí naboso. Drevo tak ponúka úplne nové možnosti v kontraste s moderným dizajnom. HARO parkety Spa do kúpeľni sú vo výrobe upravené kvalitným prírodným olejom a môžu byť nalepené aj na podlahové kúrenie. Čas od času by mala byť podlaha znova naolejovaná. Nevyhnutné je však vytierať vzniknuté kaluže a zabezpečiť dobré vetranie, aby vlhkosť v priestore neprekročila 70%. V ponuke sú štyri druhy dreva, Merbau, Dub, Africký Dub a Dub dymový. Podlahové dosky HARO® Parquet Spa, sú vo výrobe povrchovo upravené vysoko kvalitným prírodným olejom. Pri inštalácii HARO® Parquet Spa je potrebné dodržať určité pravidlá a preto by mal pokládku vykonať len profesionálny inštalatér. Po položení je potrebné vytmeliť dilatačné medzery špeciálnym tmelom.
Palubovka v novom svetle.
Prirodzenosť a rustikálny vzhľad, boli výsadou doskových vzorov. Vďaka sofistikovanej technológii sú teraz k dispozícii aj u palubovky. Hlboko kefovaný povrch, všetky štyri zrazené hrany a olejovaná povrchová úprava, zvýrazňuje rustikálny charakter parkety. Povrch kefovanej parkety je mimoriadne príjemný na dotyk na boso. Parketa je určená do rodinných domov a bytov, kde dotvára útulnosť a teplo domova. Široká škála nášho sortimentu parkiet vám ponúka možnosti, ktoré ste si nikdy predtým nevedeli ani len predstaviť. Inšpirujte sa prírodou a nechajte vyniknúť to, čo príroda vytvorila.
sunProtect - Ochrana pred slnkom.
HARO® sunProtect je ochrana, ktorá sa absorbuje do hĺbky dreva a chráni tak parketu pred farebnými zmenami, ktoré spôsobuje slnko. Vďaka tejto ochrane sa farebná stálosť predlžuje takmer až na životnosť parkety samotnej. Rôzne dreviny reagujú na slnko rôzne, niektoré tmavnú a iné zase vyblednú. Neexistuje žiadna možnosť dodatočne ošetriť povrch drevenej podlahy bežne dostupným prípravkom, ktorý by zabránil farebným zmenám. Existuje ale možnosť kúpiť si parkety od HARO sochranou sunProtect. Vďaka ochrane sunProtect bude vaša parketa aj po rokoch vyzerať rovnako, ako keď ste ju kúpili.
Parketová doska - Plaza
Parketpvá doska impozantných rozmerov Plaza, je súčasný trend v parketových podlahách. Najpredávanejšia parketová doska je hlboko kefovaná s výraznou štruktúrou so zrazenými hranami na všetkých štyroch stranách. Prírodný olej naturaLin dáva parkete výrazný moderný vzhľad, ktorý otvára a opticky zväčuje priestor. Sytém Top Connect® umožňuje jednoduchú a rýchlu montáž a je vhodná aj na podlahové kúrenie. Parketová doska Plaza je najmodernejší trend súčasnosti.
Parketová doska s 3D efektom
Parketové dosky s 3D efektom je absolútny trend súčasnosti. Pomocou špeciálnej techológie sa zvýrazňuje skutočná palstičnosť štruktúry dreva. Hĺbkovým kefovaním sa odstraňujú meké časti dreva, zvýrazňujú sa letokruhy a texhtúra dreva. Dokonalým leštením vzniknutej štruktúry sa dosiahne elegantý retro 3D povrch. Zrazené všetky 4 hrany parketového dielca umocňujú retro vzhľad podlahy. Takto opracované parkety sú nie len pekné, ale aj mimoriadne príjemné na dotyk. Autenticita podlahy je fascinujúca a hodí sa do akéhokoľvek priestoru.
Nová kolekcia parkiet Puro
Puro kolekcia je perfektným výrazom ich pôvodnej prirodzenosti. Výrobky Puro tvoria kompletný sortiment čo umožňuje všetky vaše izby s podlahou v rovnakej farbe. V dizajne palubovka pre malé miestnosti, v dizajne doska Markant pre živé miestnosti a dizajne doska Sauvage ako prirodzený kontrast pre moderné interiérové ​​návrhy. Puro farebné odtiene sú vytvorené s farebnými olejmi aplikovanými priamo na povrch parkety. Puro ponúka prírodné odtiene od bielych a krémových odtieňov až posilné hnedé tóny. Kolekcia Puro sa vyznačuje mimoriadne intenzívnym prírodným vzhľadom.
HARO Parkett

haro parktt

parkety

Kontakt