Štruktúra povrchu HARO Parkett
Na základe dopytu po imitácii starého dreva, bolo vy vyvynutá technológia štrukturovania alebo kefovania povrchu, ktorá zvýrazňuje štruktúru vlákien. Výsledkom je výrazný plastický až torjrozmerný povrch parkety. Kefovanie odstraňuje mäkšie tzv. jarné vlákna. Aj keď povrch pôsobí drsným až surovím vzhľadom, je veľmi príjemný na dotyk naboso, bez rizika zadretia triesky.
Kefovaný
Exkluzívne prevedenie pre HARO PARKETT vzor Doska, Plaza a Toscana. Kefovaním sa odstránia mäké časti dreviny Autentický pocit a veľmi prirodzený vzhľad povrchu Módne alternatíva k hladkým povrchom
Plytko kefovaný
Exkluzívne prevedenie pre HARO PARKETT Plaza. Autentický vzhľad s veľmi prirodzeným povrchom. Jemná štruktúra povrchu príjemná na dotyk naboso.
Hrubo kefovaný
Exkluzívne prevedenie u parkiet dizajn Palubovka. Zvíraznené jednotlivé lamely palubovky. Maximálne zvýraznenie lamiel a štruktúry dreva Veľmi výrazný rustikálny vzhľad.
Retro kefovaný 3D
Exkluzívne prevedenie u parkiet dizajn Palubovka. Maximálne autentický vzhľad parketových dielcov. Postup komplexného kefovania mäkých štruktúr dreva so zdôraznením hrčí. Lamely sú zvýraznené štvorstranným zrazením hrán.
Retro kefovaný
Veľmi efektná úprava u doskových jednolamelových vzorv. Vzhľad podlahy je veľmi autentický. V kombinácii s matným prírodným olejom má parketa mimoriadne prirodzený a moderný vzhľad.
Škarabaný povrch
Unikátna tradičná technológia použitá u jednolamelových lamelových vzorov. Viditeľné charakteristické rýhy po hobľovaní. Individuálny vzhľad. Veľmi originálna a moderná optika.
Zrazenie obvodových hrán parketových dielcov
2V : Hrany na dlhých stranách sú zrazené. Zvýrazňuje každú parketovú dosku.
4V : Hrany sú zrazené na dlhých aj krátkych stranách. Zvýraznenie dosky je tak výraznejšie.
2V Micro : Hrany na dlhých stranách sú len mierne zrazené. Zvýraznenie je tak miernejšie ako u 2V zrazených stranách.
4V Micro: Hrany sú zrazené na dlhých aj krátkych stranách. Zvýraznenie dosky je jemnejšie ako u 4V zrazených hranách.
HARO Parkett

haro parktt

parkety

Kontakt