Najnovšie trendy s HARO laminátovými podlahami.
Najkrajšie napodobeniny drevín.
Keď sa rozhodnete pre laminátové podlahy značky HARO, robíte dobrou voľbou v mnohých ohľadoch. Popredný nemecký špecialista na drevené podlahy vám ponúka dokonalé drevené dekóry laminátových podláh, ktoré sú od originálu na nerozoznanie. V kombinácii s formátom dosky Gran Via, sa dosiahne veľmi presvedčivý celkový dojem, akoby to bola pravá drevená podlaha. Jedinečné povrchy laminátových podláh HARO zaručujú farebnú stálosť a vysokú odolnosť proti poškriabniu. Skutočnosť, že HARO laminátové podlahy sú vyrábané až 90% z dreva, je obrovským prínosom pre zdravé bývanie.Hodia sa všade tam, kde potrebujete príjemný prírodný vzhľad dreva s výhodou vysokej odolnosti a jednoduchej údržby podlahy. Vybrať si môžete zo 179 dekórov rôznej triedy, rozmerov ale hlavne, presne podľa vašej predstavy.
Extra široká: Gran Via 4V
Určite všetci viete, že formát a farba podlahy môže výrazne ovplyvniť optický vzhľad malých miestností. Laminátová podlaha Gran Via svojím formátom významne opticky zvačšuje priestor. Extra dlhé, extra široké, obzvlášť autentické, také sú dosky laminátovej podlahy Gran Via. Skutočný trendový výrobok s dĺžkou 2200 mm a šírku 243 mm. Formát Gran Via vytvára úžasný priestranný vzhľad miestnosti. Charakteristický vzhľad Gran Via dosky je zdôraznený zrazenými hranami. Okraje dosiek sú zrazené na všetkých štyroch stranách. Laminátová podlaha Gran Via je perfektnou finačne výhodnou alternatívou k dreveným parketovým podlahám veľkého formátu. Jedinečný rozmer a nádherné dekóry robia v súčasnosti Gran Viu najpredávanejšou laminátovou podlahou.
Autentické povrchy a dekóry.
Póry, textúry, trhliny ako živé, ako originál. Prefektná reprodukcia každého detailu. Až prekvapujúco prirodzený vzhľad dá laminátovej podlahe práve štruktúra povrchu. HARO ponúka až desať rôznych autentických štruktúr, od hodvábne jemnej až po hrubú retro štruktúru. Okrem optického vzhľadu, umocňuje takýto povrch pocit prírodnej podlahy. Je veľmi príjemný na dotyk a zároveň zaručuje laminátovej podlahe dlhú životnosť a jednoduchú údržbu.
Najtichšia laminátová podlaha na svete.
Nové ComforTec® samolepiace dosky redukujú kročajovú hlučnosť a po položení sú okamžite pužiteľné. Nevyžaduje sa žiadny čas potrebný na vytvrdnutie lepidla ako je to v prípade celoplošného lepenia pri použití štandardného lepidla.Stačí len stiahnuť ochrannú fóliu a pomocou zámku Top Conect jednotlivé dielce spojiť. Celoplošné lepenie je práca pre odborníkov a nie pre domácich kutilov. Veľkou výhodou je, že odpadá manipulácia s lepidlom a prípadné odstranňovanie z nechtiac znečistenej podlahy, ktoré pri celoplšnom lepení vznikná. Laminátové podlahy položené plávajúcim spôsobom na podložku sú hlučnejšie ako celoplošne lepené. Najtichšia laminátová podlaha na svete je nalepená systémom Comfor Tec.
Laminátové podlahy

haro laminatova podlaha

laminátová podlaha haro

Kontakt