Inštalácia laminátových podláh HARO Tritty
Inštalovať plávajúcu podlahu je veľmi jednoduché, nepotrebujete k tomu žiadne špeciálne nástorje. Všetko čo musíte urobiť, je dodržiavať niekoľko základných pravidiel a dbať, aby bol správne pripravený podklad. Jednotlivé laminátové dielce sú vzájomne spojené bez toho, aby boli pevne prilepené o podklad. Sytém Top Connect ja asi najjednoduchší spoj na svete.
Top Connect® inštalácia - rovnako jednoduché ako stlačenie tlačidla
Pri inštalácii laminátovej podlahy so systémom Top Connect, zakladáte dosku na dlhej strane šikmo a na uzamknutie stačí dosku len zľahka pritlačiť. Spoj je absolútne stabilný a okamžite pripravený na použitie. Výhodou je, že nie je použité žiadne lepidlo. Podlahuje možné rozobrať a v prípade potreby vymeniť poškodený dielec alebo celú podlahu premiestniť.
Pritlačte dole a hotovo
Installation Lock Connect plus - pre špeciálnu edíciu NKL31
Systém Lock Connect plus je tiež jednoduchý systém spájania laminátových dosiek. Postup spájania je podobný ako u systému Tp Connect, doska sa zakladá pod uhlom na dlhej strane. Na zakliknutie krátkej strany je potrebné použiť kladivo a dorážaci hranol. Na spojenie jednotlivých dielcov nie je potrebné žiadne lepidlo. Systém Lock Connect je dokonalý bezšvový spoj.
Montáž variant 1:
Dosku zakladajte po dlhej strane pod uhlom a potom krátku stranu dokliknite pomocou kladiva a dorážacieho hranola.
Montáž variant 2:
Pri tomto variante sa jednotlivé dielce spoja najprv na krátkych stranách a potom sa zakliknú po dkhej strane. Tento systém si nevyžaduje použitie kladiva s dorážacím hranolom.
Laminátové podlahy

haro laminatova podlaha

laminátová podlaha haro

Kontakt