Najnovšie trendy s HARO PARKET
Nádherný formát XL dosky
Nie len štandardné rozmery môže mať vaša ručne opracovaná podlaha. Všetko záleží len na vás a rozmeroch vašej miestnosti do ktorej parkety potrebujete. Nie je problám vyrobiť pre vás dosku rozmerov XL s dĺžkou až 4m.
Trvanlivosť a farebná stabilita podlahy
Výnimočná podlaha musí mať aj výnimočné vlastnosti. Máme pre vás podlahu, ktorá tieto vlastnosti v sebe spája. Farebé vylepšenie vysoko kvalitnými farbami zabezpečuje farebnú stálosť a chráni podlahu proti UV žiareniu. Podlahu je možné opakovane prebrúsiť, pričom farba dreva zostane zachovaná. Jedná sa o technológiu hlbkového farbenia.
Tradícia, orginalita - Vintage, staré drevo
Tradícia a originalitato je hodnota ktorú je treba zachovať. Extrémne odolné parkety dizajn Caréé aj v súčasnej dobe majú svoje miesto pri tvorbe moderných ineriérov. Jednotlivé dielce sú vyrobené z priečne rezaného dubového dreva. Vzhľad tejto podlahy je mimoriadne expresívny.
Remeselné spracovanie
Remeselné spracovanie to je individualita vyžarujúca z každej dosky. Možnosti ručného opracovania sú rozmanité, založené na dlhodobých skúseností a tradícii v oblasti spracovania dreva. Škriabanie, ručné čistenie, kefovanie a mnoho ďalších techník ručného opracovania, umožňuje vytvoriť podlahu s množstvom detailov, ktoré pri strojnom opracovaní nie je možné dosiahnuť.
Extravagantná, exkluzívna kazetová podlha
Kazetové podlahy vytvárajú fascinujúce individuálne vzory, ktoré dávajú miestnosti extravagantný elegantný vzhľad. Asi žiadna iná podlaha nepôsobí tak luxusne, ako parkettmanufaktur kazetové podlahy. Každá kazeta je jedinečná a nezameniteľná pričom spolu vytvárajúce mimoriadne kúzlo priestoru.
parkettmanufaktur

drevene podlahy

parkettmanufaktur

Kontakt